آیا در هایپرهاوش تعویض کالا صورت می گیرد؟
اگر بخواهیم کالایی را بازگشت دهیم به چه طریق امکان پذیر است و تا چه زمان مهلت برگشت یا تعویض داریم؟ برای تعویض کالا بسته به نوع کالای خریداری شده باید فاکتور خرید را به همراه کالای مورد نظر تا 2 هفته بعد از خرید به واحد(مدیریت ارتباط با مشتریان) ارجاع داده و پس از بررسی اقدامات لازم برای درخواست شما انجام خواهد شد.

آیا فروشگاه روزهای جمعه وتعطیل باز است؟
بله فروشگاه هایپر هاوش در تمام ایام سال آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

چه روزهای فروشگاه تعطیل است؟
در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و احیاء و روز 14 خرداد

ساعت کاری فروشگاه به چه صورت است؟
همه روزه از ساعت 8 صبح الی 23 آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

آیا در فروشگاه مکانی برای قبول امانات وجود دارد؟
بله، برای رفاه حال مشتریان در هنگام خرید این مجموعه مکانی را برای قبول امانات شما در نظر گرفته است که امانات شما را دریافت نموده و پس از پلمپ بسته ها آنها را نگهداری و در هنگام خروج به شما تحویل می نماید.

آیا هنور امکان استخدام در فروشگاه وجود دارد؟
خیر

هایپرهاوش چگونه مکانی است؟
مکانی که شهروندان محترم در فضایی مناسب ودر خور شأن آنها و با امکانات ویژه و کامل جهت خرید کالای سبد خانوار وارد شده و با یک حس خوب خرید خارج می شوند.

امکانات حاضر در هاوش چه چیزهایی می باشد؟
این مجموعه کلیه نیازهائی را که مشتریان محترم ممکن است در هنگام خرید احساس کنند را درنظر گرفته واقدام به رفع آن نیازها نموده است.

معنی لغوی هایپر هاوش چیست؟
هایپر به معنی بزرگ وهاوش به معنی پاکی می باشد.

چه نوع محصولاتی بیشتر در هایپر عرضه میگردد؟
کلیه محصولات سبد خانوار اعم از مواد غذایی،فراورده های لبنی و پروتئینی میوه و تره بارنان صنعتی و قنادی پوشاک. لوازم التحریر محصولات بهداشتی و آرایشی و لوازم تزئینی و لوازم آشپزخانه و...

آیا هایپر هاوش شعبه دیگری نیز دارد یا خواهد داشت؟
بله بزودی... منتظر باشید.

آیا محصولات هایپرتخفیف نیز دارد؟
بله، معمولا محصولات هایپر هاوش در تمامی ایام سال دارای تخفیف می باشد که متعاقبا در زمان مربوطه و فصول مختلف از طریق راه های ارتباطی ما با شما اعلام خواهدشد.

آیادرهایپر قرعه کشی نیز انجام می شود؟
بله، جهت نشاط و شادمانی مشتریان محترم در فصل های زمانی مختلف اعلام می گردد.

مزایای خرید از هایپر هاوش چیست؟
مدیریت کردن هزینه با خریداقلامی با قیمت کمتر مدیریت کردن زمان از طریق سهولت دست یابی به انواع کالاهای مورد نیاز، با چیدمانی برنامه ریزی شده که هیچ گونه اقلامی از چشمان شما دور نبوده و مسیری اضافه رابه خرید شما اضافه ننماید و در وقت شما صرفه جویی می نماید. و ایجاد فضایی برای استراخت و صرف غذاهای متنوع برای شما خانواده های محترم.

تفاوت خرید از هایپر هاوش با خرید از فروشگاه های معمولی چیست؟
فضایی سرشار از امنیت، اتحاد، هماهنگی، انسجام، با مدیریتی مدرن و پرسنلی مجرب که همگی آماده خدمت رسانی برای انتخابی از بهترین محصولات با کیفیت بالا و ایجاد حس خوب خرید و صرف زمانی طولانی به همراه صرف بهترین غذاهای روزدنیا

آیا هایپر هاوش فقط در همین گستره خدمات خواهد ماند یا برنامه های جدیدی نیز در این مجموعه خواهدبود؟
خیر این گروه سرمایه گذاری عظیم با مدیریتی پویا در حال احداث پروژه هتل 4 ستاره هاوش است که در سال 93 به بهره برداری خواهد رسید. و اقدام به افتتاح رستوران سنتی با روشی کاملا متفاوت خواهد نمود به لطف و عنایت الهی ان شاالله.