در آبان ماه سال 1388 گروه سرمایه گذاری هاوش با مدیریت مهدی محمدی پس از بحث و بررسی و تبادل نظر با کارشناسان و صاحبنظران و تجزیه و تحلیل جوانب امر و قریب به 2000 نفر ساعت کار مطالعاتی و تحقیقات میدانی در جهت توسعه اقتصادی، گردشگری و اشتغالزایی منطقه و حمایت از مصرف کننده اقلام به سرمایه گذاری در استان گلستان و شهرستان گنبد کاووس نمود. 
اولین پروژه سرمایه گذاری این گروه با نام هایپر هاوش می باشد که می توان از آن به عنوان اولین هایپر شمال کشور با امکانات ویژه یاد کرد .این پروژه عظیم همگام با تکنولوژی مدرن و بروز دنیا در مساحت 6200 متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 22000 متر مربع ، دارای فضای سبز و پارکینگ اختصاصی با امکانات ویژه و منحصر بفرد در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در تاریخ 4 / 2 / 92 افتتاح گردید. حضور چهره ماندگار علی دایی اسطوره ورزش و اخلاق کشور در مراسم افتتاحیه هایپر هاوش شور و هیجان مراسم را دو چندان نمود. 
هایپر هاوش از بخش های متنوع با کالاهایی از گروه های مختلف مواد غذایی و آشامیدنی ، پوشاک، قنادی مدرن ، آرایشی و بهداشتی ، لوازم خانه و آشپزخانه ، لوازم اداری و تحریر، کالای خواب ، قصابی مدرن ، میوه و تره بار، کافی شاپ و فست فود تشکیل شده است. 
چیدمان مناسب ، عریض بودن راهروها ، قفسه ها و یخچال های مواد غذایی ، تهویه مطبوع ، ایجاد فضای مخصوص کودک جهت آرامش خانواده ها در کنار تنوع کالایی مناسب با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین برند محصولات از ویژگی های ممتاز هایپر هاوش می باشد.